Polecane
Kategoria: Sylwetki
Ladyhawke i płonący Paryż

Ladyhawke stała się znana dzięki kawałkowi „Paris Is Burning”, który pojawił się w czerwcu 2008. We wrześniu zaś światło ujrzał jej debiutancki album zatytułowany po prostu „Ladyhawke”.

Ladyhawke
Pochodząca z Nowej Zelandii z niewielkiego miasteczka niedaleko Wellington, już od najmłodszych lat miała styczność z muzyką - jej matka jest piosenkarką, a ojczym perkusistą. Często porównywana jest do Peaches, Cyndi Lauper i New Young Pony Club.Ladyhawke - Paris Is Burning

Będąc nastolatką, Phillipa bardzo chciała założyć własny zespół, jednak ograniczyła się do śpiewania w kilku grunge'owych zespołach działających w szkole. Po ukończeniu szkoły założyła z kolegą dość popularny w Australii zespół "Two Lane Blacktop" w którym była gitarzystką. Jednak w 2003 roku zespół rozpadł się, prawdopodobnie z powodu konfliktów osobistych między członkami. Przez następnych kilka lat Pip była gitarzystką w zespole Teenager, a następnie rozpoczęła karierę solową.


Ladyhawke jest jednocześnie taneczna i liryczna. Z jednej strony bawi skocznymi, electro-popowymi “Magic” i “My Delirium”, z drugiej z marnym skutkiem udaje ‘diwę’ lat ‘80. Nie ulega wątpliwości, że dyskotekowe hity serwowane przez Pip Brown a.k.a. Ladyhawke są bardzo interesujące.


dodany przez: wiewiora (4.25)Ocena artykułu: 3.75 
Liczba ocen: 2
Odsłon: 1326
więcej w kategorii: Sylwetki  |  Ogłoszenia Kraków

Tagi opisujace artykuł:


Komentarze (0)
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy.


Zaloguj się aby dodać komentarz. Zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta.
Kategorie
   

Znajdź Artykuły:

  (wpisz dowolne słowa kluczowe)


Ostatnia Aktywność
Pokaż profil
Ania90 (2.50) ocenił(a) na artykuł: Internetowe radio Viva użytkownika tomekw (3.13)
ostatnio      Skomentuj
Pokaż profil
Ania90 (2.50) ocenił(a) na artykuł: Ladyhawke i płonący Paryż użytkownika wiewiora (4.25)
ostatnio      Skomentuj


Artykuły: Ostatnio Dodane

Najpopularniejsze Tagi